Rolverdeling

Jonge Peer Gynt                                             Gerro Dijk

Oudere Peer Gynt                                          Uulco Slangenberg

Aase, zijn moeder                                          Anka Roggeveen

Jonge Solvey                                                   Josefien Dijkstra

Volwassen Solvey                                           Marthe Smit Duyzentkunst

Oudere Solvey                                               Hanna Hovinga

Aslak, een smid                                             Frank Schuiten

Ingrid van Haagstee, de bruid                       Nynke Veenstra

Mads Mooien, de bruidegom                       Gert Meijer

Vader Mooien                                                            Peter Kremer

Jonge Brose, trollenkoningin                         Renate van den Broek

Oudere Brose                                                 Wies Gorter

Jonge Groene, dochter trollenkoningin        Sanne Folgerts

Oudere Groene                                             Hesther le Grand

Jongen, zoon van de Groene                         Gert Meijer

De Kromme                                                    Johannes de Bruijne

Een onbekende                                              Joske Kluvers

Mr. Cotton                                                     Johan Patje

Monsieur Ballon                                            Henk van der Leest

Herr von Eberkopf                                         Frank Schuiten

Herr Trumpeterstraale                                 Peter Kremer

Een dief                                                          Sanne Folgert

Een heler                                                        Gert Meijer

Anitra, Bedoeïnendochter                             Tineke van Huis

Professor Dr. Begriffenfeldt                          Christine Strijker

De kapitein                                                     Henk van der Leest

De Wacht, Matroos, Stuurman en Kok         Johan Patje

De Knopengieter                                            Johannes de Bruijne

De Magere                                                    Geesje de Hoop

Bruiloftsgasten, Trollen, Dansende

Meisjes, Geleerden                                        Iedereen

 

Muziek                                                           Niels Smit Duyzentkunst

Zang                                                               Hesther le Grand

Marthe Smit Duyzentkunst

 

Tekst                                                              Hendrik Ibsen

Bewerking en regie                                       Ben Smit

Composties                                                    Niels Smit Duyzentkunst

Decor                                                             Maartje de Boer en Roger Veldman

Beeldprojecties                                            Johannes de Bruijne

Kostuums en grime                                       Marjan van den Hof

Techniek                                                        Jelle Bosmans en Myrthe de Ruijter

PR                                                                  Henk van der Leest

Productie                                                      Renate van den Broek en Gerro Dijk

Assistentie kostuums                                               Carla van der Moolen en .. via Marjan

Uitvoering grime                               Annette Plooijer,

 

Verhalenvertellers

Annemieke Drenth

Anita Leeuwma
Anko Bakker
Edith Snijders
Geert Jan Herder
Gerard Hilbrants
Guda Faber
Janneke van de Wijk
Janneke Renkema
Jo Willems
Maarten Smit
Marleen Paulissen
Martin de Vries
Mike Bakker
Piet van Gogh
Reinhilde van Sommeren
Suzanne Schuitema
Theo Dellebarre
Ton Rohde

 

Beeldend Kunstenaars

Herbert Koekkoek

Erica Scheper

Lex Smit Duyzentkunst

Maria Madelon van Velthoven

 

Vervoersmiddelen:
Mango e-mobility store, Dion Brouwer

Fam. Ubels

John Nooren

S. Rutgers

Paviljoen Kaap Hoorn, Frits Franke

Fietstaxi Yvette

Café Hammingh

Wim Koning

Fietsverhuur Westerkwartier, Kees en Mirjam van Gender

TrendEwheels, Arno Tijmens

’t Fietsje, Johannes Dijkhof

 

 

 

Met dank aan

DML, Edwin de Haan, Willem Dekkinga

OBS De Kromme Akkers
Bennie Huizenga
Gerdi Jullens
Aukje Stoffelsma
Vivian Verdouw en Jaco de Boer
Makelaardij Bruintjes en Keurentjes, Joost Keurentjes
Je t’huis, Jet Walbrecht
NNT
De Garnwerder Sjanters
Eetcafe ’t Wöaterborgje
Garnwerd aan Zee
Cafe Hammingh
Marco Kramer

Theatergroep Waark

Vrijdag

 

 

De voorstelling kwam tot stand dankzij

DML

Mango e-mobility store

Koepon

VSB-fonds

Fonds voor Landbouw Groningen

J.B. Scholten fonds

Leve(n)de  Dorpen

Het verhaal van Groningen

Gemeente de Marne

Provincie Groningen

Gemeente Winsum

 

7 augustus, 2014 16:24

Reacties zijn uitgeschakeld.